Logo gabinetu kosmetycznego AN

ul. Jurajska 23, Ujazd
gm. Zabierzów
tel. 600 757 070

Oferta - makijaż permanentny

BRWI

KRESKI

USTA

Cena zawiera dwa etapy zabieg i korektę po 5/8 tygodniach

Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny to alternatywa dla klasycznego makijażu. Zapewnia podkreślenie urody przez co zyskujemy komfort i większą pewność siebie na co dzień. Dzięki niemu można nadać odpowiedni kształt brwiom, podkreślić oczy oraz uwydatnić usta. Jest doskonałym rozwiązaniem, aby skorygować asymetrię, uzupełnić ubytki uzyskując przy tym bardzo naturalny efekt. Przed wykonaniem zabiegu odbywa się dokładny wywiad, który pozwala wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu oraz ustalić odpowiedni kształt, kolor i metodę wykonania. Rysując kilka różnych wersji kształtów doradzamy jak najlepsze rozwiązanie.

Cały zabieg wykonywany jest profesjonalnym sprzętem do makijażu permanentnego. Zabieg trwa do trzech godzin i wykonywany jest ze znieczuleniem. Jest bardzo komfortowy, znieczulenie niweluje całkowicie ból i dyskomfort.

Pracujemy na pigmentach nieorganicznych czyli najbezpieczniejszych pigmentach na rynku, które nie powodują reakcji alergicznych.

Zanim zdecydujesz się zarezerwować wizytę, prosimy o zapoznanie się z najważniejszymi przeciwwskazaniami:

NIE WYKONUJEMY PIGMENTACJI Paniom będącym w ciąży i karmiących piersią, osobom chorym na łuszczycę oraz przy ostrych zmianach zapalnych przedzabiegowego miejsca (opryszczka, aktywny trądzik).

Jeżeli masz „stary” makijaż permanentny, przyjdź na darmową konsultację. Nasza lingergistka zadecyduję czy podejmie się „naprawy”.

Kiedy nie ma żadnych przeciwskazań co do zabiegu i jesteś zdecydowana, prosimy o kontakt.

Czas trwania zagiegu

Zarezerwuj sobie do 3 godzin. Rozmowa poprzedzająca zabieg pomoże nam ustalić wspólne oczekiwania, robimy miedzy innymi rysunek wstępny po czym dobieramy kolor indywidualnie i przystępujemy spokojnie do zabiegu.

Znieczulenie

Czy boli? Nie taki diabeł straszny jak go malują. Okazuję się, że po fakcie część Pań wzrusza ramionami ze zdziwienia czego tutaj się bać?ᅠPracujemy na bluegelu i maści z lidocainą.

Barwniki

Piękne odcienie i cudowna gama kolorystyczna.

Efekt

Trwałość zawsze będzie kwestia indywidualną, ale ramy czasowe wykonanego makijażu permanentnego (nie tatuażu) zamykają się na 10-18 miesięcy. Pielęgnacja, rodzaj skóry i stan zdrowia mają kluczowy wpływ na długość utrzymywania się makijażu permanentnego. Nie udziela się żadnej gwarancji na jego trwałość, będzie to zawsze kwestia indywidualna.

Drugie spotkanie

Po 4-6 tygodniach widzimy się jeszcze raz. Dopigmentowanie ma na celu utrwalenie i wzmocnienie efektu. Jeżeli nie stawisz się na drugim spotkaniu zabieg jest nieskończony i brak oczekiwanego rezultatu spoczywa na Tobie.
Drugie spotkanie jest bardzo ważne bo tak naprawdę po jego wykonaniu mamy 100% tego co chcemy osiągnąć!

ODŚWIEŻENIE makijaż permanentny to nie tatuaż wymaga stałej pielęgnacji.